Aktuality

Miloš Jakubov s ďalšou medailou!

08.08.2019

Náš rodák a veľký atletický talent -  Miloš Jakubov - žne atletické úspechy aj na majstrovstvách Slovenska dorastu.

Článok prevzatý zo stránky ZEMLPÍNČANonline.sk (pôvodný článok)

Po dlhšom čase ďalšia medaila zo švédskej štafety /100, 200, 300, 400 m/. Skupina chlapcov 1. Atletického klubu Humenné Marco Basoš, Matej Kislan, Daniel Orlej a finiš zavŕšil Miloš Jakubov zabehla čas 2:08,94 a skončila na bronzovej priečke.

Ďalšiu medailu mohol priniesť Miloš Jakubov v behu na 400m. To čo dokázal Miloš v behu na 400m v tomto roku je uctihodné /je jeden z naj skokanov klubu v zlepšovaní osobných rekordov/. Diskvalifikácia v hale, druhý beh v hale a čas 57,00 a teraz štvrté miesto na majstrovstvách dorastencov v Košiciach je super umiestnenie. Výsledný čas 51,80 s bolo najlepšie čo som u Miloša videl, super od začiatku rozbehnutá dvestovka a v závere bojoval a tesne prehral o dve desatiny sekundy na šachovnici.

V behu na 200m Miloš v prvom behu skončil na štvrtom mieste v osobnom rekorde 23,61 s. Celkovo to stačilo na deviate miesto a nepostúpil do finálovej osmičky, čo ho to až tak nemrzelo a zostalo mu viac sily na štafetu, kde sme získali tretie miesto a vynikajúcou bojovnosťou Miloša na poslednom 400m úseku.